zespół

img_grzesiek4txt_grzesiek5

Absolwent Wydziału Artystyczno-Pedagogicznego filii Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Współpracuje z licznymi zespołami muzycznymi. Wykonuje różne gatunki muzyczne, takie jak jazz, latin czy blues.

 

 

 

img_seba4txt_seba2
Absolwent klasy skrzypiec Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Współpracuje m.in. z Filharmonią Śląską w Katowicach, Orkiestrą Kameralną AUKSO, jak również z innymi zespołami muzycznymi. Jako muzyk sesyjny nagrywa partie skrzypiec dla różnych zespołów czego efektem jest kilka płyt. Nagrywa również muzykę do reklam czy filmów.

 

 

 

michal4michal-zymelka2

Absolwent klasy perkusji Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Laureat I Nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Wibrafonowym w Opolu oraz III nagrody na Międzynarodowym Konkursie Zespołów Perkusyjnych w Plovdiv (Bułgaria). Koncertuje zarówno jako solista, jak również współpracuje z wieloma orkiestrami, m.in. NOSPR-em, Filharmonią Śląską, Orkiestrą Kameralną AUKSO czy Orkiestrą Muzyki Nowej.

 

 

 


Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach wydziału jazzu i muzyki rozrywkowej. Współpracował m.in. Martyną Jakubowicz, Grzegorzem Kapołką . Od 1998r członek zespołu Shakin’Dudi. Wielokrotnie grywał na Rawa Blues Festiwal.
Współpracuje z różnymi zespołami, czy też z teatrami w Bielsku Białej oraz Czeskim Cieszynie, gdzie aranżuje i wykonuje muzykę do spektakli. Współzałożyciel Duetu Fortepianowego łączącego różne rodzaje muzyki z dużą dozą humoru.

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, laureat licznych konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Doskonaląc swój warsztat perkusyjny ukończył studia podyplomowe oraz wiele międzynarodowych kursów mistrzowskich.
Współpracuje z wieloma zespołami i orkiestrami, takimi jak m.in. AUKSO, NOSPR,Orkiestrą Muzyki Nowej czy Filharmonią Śląską w Katowicach.

 


Gościnnie w recitalu „Rockowa Iluzja”


Gościnnie w recitalu „Rockowa Iluzja”