Pytacie jak u mnie samopoczucie.. przy tym wszystkim, co się dzieje?!

Uwaga, będzie długo 🙃

Hmm no.. dzisiaj np. mieliśmy grać Nasz recital „Wymyśliłam pejzaż ten”
.. w środę miał się odbyć kolejny koncert ..tym razem Niepodległościowy .. do tego miała być kolejna trasa z Naszym, muzycznym spektaklem .. no i wiadomo, że tego nie będzie.. jak to ogarniam?!

Ano tak, że od lat traktuję ten mój,Artystyczny zawód wielotorowo, bo tak czuję i tak wolę (choć nie każdy, tak musi) dla mnie, to akurat pewnego rodzaju wentyl bezpieczeństwa i to sobie cenię.

Od 18 lat stoję na scenie (koncerty,spektakle muzyczne) ale równocześnie od prawie 20 lat doszkalam się ,cały czas jako pedagog śpiewu i uczę z wielką pasją w moim Studiu VoicePless, użyczam także swojego głosu
do różnych zleceń reklamowych.. zarówno mówionych, jak i śpiewanych i cały czas staram się mieć głowę pełną pomysłów bo tylko tak ..można zachować jakiś balans w tym wszystkim. A scena estradowa i spektakle muzyczne,  w których gram i które kocham równie mocno..muszą teraz poczekać.. to boli ale nic nie zrobię ..i krzykiem czy wkurzaniem się ..nic nie zdziałam a stracę tylko swój spokój ,który buduję w głowie i w sercu..właśnie,na takie sytuacje.Jedni się z tym zgodzą, inni nie ale dla mnie jednak spokój ducha jest priorytetem dlatego staram się odcinać od wszystkiego, co toksyczne i co jednak „burzy” zamiast budować. Myślę , mimo wszystko pozytywnie bo po co inaczej ?… a źle teraz mają wszyscy… więc nie ma co się desperacko licytować, tylko robić swoje i dbać o to czy rozwijać to , co każdemu z Nas ..zostało !

Na koniec mojego wywodu..dziękuję za moich, wspaniałych Uczniów i ich cierpliwość do lekcji online! 😘🎤🤎

..dlatego przepraszam ale nie będę narzekać tylko zamierzam działać, bo to drugie wolę!!

Zdrowia , cierpliwości i wytrwałości życzę Nam wszystkim…

.. a do tego ..mimo wszystko więcej spokoju w sercu i umyśle.. bo JESZCZE BĘDZIE PIĘKNIE

Na Dobranoc, to.. co ostatnio przeczytałam i idealnie tutaj pasuje :

„”WARUNKÓW SIĘ NIE ZMIENI ..

ALE PODEJŚCIE DO NICH OWSZEM”

(Jessica Watson ,żeglarka)

..całuję BBM 🤎

Share →